[HET] HETMAN

Forum gildii HETMAN w Settlers online


#1 2013-01-24 23:22:45

Sami76

Moderator

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 14
Punktów :   

Super przepisy

Właśnie dziewczyny podają sobie przepisy - moze dacie tutaj cos fajnego Ja proferuje w daniach, ktore robi sie do 45 minut

Offline

 

#2 2013-01-26 14:59:57

bynio0325

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Super przepisy

hmmm przegladam forum i widze ze ktos dyskryminuje meszczyzn. hee hee tzn. czemu tylko dziewczyny mogo podawac sobie przepisy? faceci tez gotuja a co niektuzy np. ja nawet bardzo lubie gotowac wiec chetnie poczytam i sprubuje cos nowego i dobrego:)

Offline

 

#3 2013-01-27 18:00:45

greglers

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Super przepisy

Do 45 minut.

Wyciągasz telefon, wykręcasz numer, zamawiasz - podajesz adres. Po 40 minutach otwierasz drzwi - płacisz i jesz dobrą ciepłą pizzę.

Polecam!

Offline

 

#4 2013-01-28 15:06:14

dzolia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Super przepisy

Na specjalną prośbę Sami, przepis na ziemniaki 'ogniskowe z piekarnika':

worek (czysta jednorazówka) w której wymieszane są: 1/2 szklanki mąki pełnoziarnistej, 2 łyżeczki papryk słodkiej i ostrej, łyżeczka soli, pół łyżeczki pieprzu.

Obieramy ziemniaki (1-1,5 kg) i myjemy, NIE OSUSZAMY. Lekko wilgotne wrzucamy do reklamówki i tarzamy ziemniaki, żeby się obtoczyły w mące. Jak już będą całe obtoczone, wyrzucamy na blachę (nie tłuścimy!) i do piekarnika na 30-45 minut na 170 stopni.

Na ostatnie 10 minut warto podwyższyć temperaturę, żeby skórka była chrupiąca. Jeśli wolicie bardziej upieczone, to dłużej trzymać, jak mniej to mniej. Warto je w połowie czasu przekręcić, żeby były w miarę równomierne.

Obtoczenie w mące daje skorupkę jak z ogniska

Smacznego


Przepis znaleziony na jakimś blogu kulinarnym, którego teraz nie umiem znaleźć ;]



EDIT: zrobiłam je dziś, wreszcie i powiem Wam, że ŁAŁ - wyszły cudne, smaczne, miękkie w środku mimo iż się pobałam, że surowe. To będą moje ulubione ziemniaki, nawet lepsze niż frytki!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

To mówiłam ja, wasza kochana Julka :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracja-usm.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.graonaruto.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.darklegionl2.pun.pl