[HET] HETMAN

Forum gildii HETMAN w Settlers online


#1 2013-01-23 19:27:57

Vergilius_Melus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 6
Punktów :   

Anegdoty.

Zapraszam, do dzielenia się opowieściami z codziennego życia i nie tylko.
Czas na pierwsze historię którą wczoraj napisałem na chacie, ale nie każdy mógł przeczytać.

A myślę, iż warto się zapoznać gdy może mieć zbawienny wpływ gdy spotka Was podobna sytuacja. xD

To czas na pierwszą anegdotę. Pewnego dnia powróciłem bardzo późno z pracy przy czym niesamowice głodny. Postanowiłem zjeść niezbyt lubianą zupę ogórkową ktorą dostałem od siostry. Wiecie, niekiedy człowiek jest zachłanny, byłem tak przeraźliwie nienasycony, że zupa niemal znikła w sekundę. Pod sam koniec trafiłem na liścia laurowego który był w zielonym moro. Połknąłem skubańca który zatrzymał się w gardle mniej więcej przykleił się w miejscu gdzie jest zastawka od tlenu. Nie mogłem oddychać przez kilka minut (może trochę koloryzuję) próbowałem wszelkich metod aby się go pozbyć, a z każdą próbą silniejszego zassania powietrza odnosiłem wrażenie, że przykleja się bardziej, w punkcie kulminacyjnym myślałem o specyficznym nacięciu gardła, po dramatycznej walce ustąpił ot tak sobię, i równie bolesną drogą powędrował do strawienia. Więc istonie, ważne aby jeść powoli i przede wszystkim bezpiecznie xD.

Jak wczoraj zaznaczył nasz drogi GM, najlepszym rozwiązaniem jest kromka chleba, która jest pomocna w udrożnieniu gardła/przełyku.

Offline

 

#2 2013-01-23 23:42:12

Sami76

Moderator

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Anegdoty.

Nasz kochany Arti mając 40lvl + zaczął nam na tsie jęczeć , że wszyscy maja po 6 kopalni węgla, aon tylko 3. I ciągle wysyła geologów i mu nie znajdują. Weszłam na jego wyspę i co się okazało?  Nie postawił magazynu na S6

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enaruto.pun.pl www.agromex.pun.pl www.stosunkikpsw.pun.pl www.skerls.pun.pl www.callofduty.pun.pl